Poniedziałek 28 Październik 2019

 

Godz.17.00

Różaniec

Godz.17.30

+ Tadeusza, Aurelię Nowak

Godz.17.30

+ Barbarę Wróblewską w 2 r.ś. od dzieci z rodzinami

 

Wtorek 29 Październik 2019

 

Godz.17.00

Różaniec

Godz.17.30

+ Halinę, Stefana, Mariana Ilmerów, Pawła Filipowicza

Godz.17.30

+ Zofię, Bronisława Sierackich

 

Środa 30 Październik 2019

 

Godz.09.00

Brak intencji

Godz.17.00

Różaniec

Godz.17.30

+ Bogumiłę Tomowiak w 23 r.ś.

Godz.17.30

+ Romana Kraczewskiego od chrześniaczki Mileny z rodziną

 

Czwartek 31 Październik 2019 Msze św na Cmentarzu

 

Godz.17.00

+ Marię Sieracką w 2 r.ś. i zmarłych z rodziny

Godz.17.30

+ Romana Kraczewskiego od brata Ryszarda z rodziną

 

Piątek 01. Listopad 2019

 

Godz.08.00

+ Mariannę, Henryka, Jana Kaczmarków, Aleksandrę Szklarską,

Małgorzatę, Franciszka Urbańczaków

Godz.10.00

+ Władysława Skrzydlewskiego w 8 r.ś. Janinę, Józefa, Zbigniewa

Paszkowiaków, Władysławę, Stanisława Skrzydlewskich

Godz.11.30

+ Stanisławę, Ignacego Kunertów, Stefanię Konieczną, Andrzeja

Robakowskiego, Zenona Majorczyka

Godz.11.30

+ Jana w 35 r.ś. Helenę w 21 r.ś. Zarabskich

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sobota 02 Listopad 2019

 

Godz.09.00

Do NSPJ i BMNP i O.PIO z podziękowaniem za odebrane łaski i z prośbą o zdrowie, błogosławieństwo i opiekę, za zmarłych z rodz. Borowskich i Kubiaków, Ks. Henryka Grześkowiaka i O. Sylwestra.

Godz.10.00

+ Mariusza Chrzanowskiego w 2 r.ś.

Godz.10.00

+ Helenę Szulc w 3 r.ś. i zmar z rodziny Szulców i Stanek

Godz.17.30

+ Bogdana, Leona, Marię, Mirosławę Rozynek, Zofię, Ignacego,

Agnieszką, Jana, Hieronima, Zygmunta Reimanów

Godz.17.30

+ Irenę, Ludwika Hałupków

 

Niedziela 03 Listopad 2019

 

Godz.08.00

+ Zbigniewa Paszkowiaka q 13 r.ś

 

Godz.10.00

+ Wacława, Stefanię Grzęślewicz, Jana Longinę, Romana

Łęczyńskich i zmarłych z rodziny

Godz.10.00

+ Zmarłych z rodziny Staniek, Łuków, Michalskich i Annę

Borowiecką

 

Godz.11.10

Chrzest Joanny

Godz.11.30

+ Ryszarda Koniecznego w 7 r.ś. zmarłych rodziców z obu stron, oraz

Jana Prajsa

Godz.11.30

+ Zmarłych z rodziny Kuźdowiczów, Pecoldów, Kusików, Rafała

Michałowskiego

 

Godz.15.00

+ Eugeniusza Józefczaka w 18 r.ś. i zmarłych z rodziny

Godz.15.00

+ Kazimierza Małka w 9 r.ś