Godz.7.00

Różaniec

Godz.17.30

Do NSPJ i MBNP z okazji 30 rocznicy ślubu Elżbiety i Ferdynanda

z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o zdrowie

i błogosławieństwo na kolejne lata

Godz.17.30

+Stanisława Gabryiela w 16 rś.

 

Wtorek 15 Październik 2019

 

Godz.17.00

Różaniec

Godz.17.30

+ Bogdana Wieczorka w 6 r.ś.

Godz.17.30

+ Antoninę, Stanisława, Jerzego Adamczak od siostry Barbary

z rodziną

Godz.17.30

+ Romana Kraczewskiego w 7 dzień od śmierci

 

Środa 16 Październik 2019

 

Godz.09.00

+ Anielę, Marię, Mariana Budzyńskich i Wandę Grochową

Godz.09.00

Do NSPJ i MBNP z podziękowaniem za szczęśliwą operację choć bardzo trudną

Godz.17.00

Różaniec

Godz.17.30

+ Hieronima Bartkowiaka i zmarłych rodziców z obu stron

Godz.17.30

+ Marię Janik od siostry Kazimiery z rodziną

 

Czwartek 17 Październik 2019

 

Godz.17.00

Różaniec

Godz.17.30

+ Tadeusza Dudkowiaka w 38 r.ś. oraz zmar rodziców z ob stron

Godz.17.30

+ Tadeusza Koniecznego, Agnieszkę, Józefa Linków, Stefana,

Janinę Koniecznych

 

Piątek 18 Październik 2019

 

Godz.1700

Różaniec

Godz.17.30

Do NSPJ i MBNP, św. Łukasza w intencji członków Polskiego Koła

Diabetyków w Śmiglu i zmarłych członków z tego Koła i o zdrowie

i pomyślność w życiu, w zmaganiu się ze swoja chorobą

 

 

 

 

 

 

 

 

Sobota 19 Październik 2019

 

Godz.15.00

Msza św. ślubna Anny i Łukasza

Godz.16.15

Do NSPJ i MBNP, św. Huberta z okazji 70 lat istnienia Koła

Łowieckiego Nr 9 Knieja w Śmiglu

Godz.17.30

+ Zygfryda Jordanowskiego w 3 r.ś.

Godz.17.30

+ Stanisława Firlej w 4 r.ś. od żony z rodziną

Godz.17.30

Do NSPJ i MBNP z podziękowaniem za odebrane łaski z okazji 45 rocznicy ślubu Krystyny i Bogdana

 

Niedziela 20 Październik 2019

 

Godz.08.00

Do NSPJ i MBNP z okazji 44 rocznicy ślubu z podziękowaniem za

odebrane łaski z prośbą o dalsze błogosławieństwo i opiekę Bożą

Godz.08.00

+ Łucję, Antoniego, Zdzisława Marszałków, Kazimierza Kriczi

 

Godz.10.00

+ Katarzynę, Jana, Stefana Kicińskich zmarłych z rodziny

Koronowskich

Godz.10.00

+ Bolesława, Weronikę Bakalarczyk i zmarłych z rodziny

Bakalarczyków, Wydrów i Nędzów

 

Godz.11.30

+ Irenę imieninowa, Jadwigę imieninowa, Mirosława Andrzeja Pytlików

Godz.11.30

+ Antoniego w 4 r.ś. Wacława, Antoniego, Mikołaja Mikołajczaków,

Franciszkę, Michała Dziwak

 

Godz.15.00

+ Waleriana Jankowiak w 21 r.ś. i zmar z rodziny Jankowiaków

i Kruków

Godz.15.00

+ Dorotę Żyburę w 1 r.ś. Genowefę, Stanisława Błażeczków

Godz.15.00

+ Joannę, Mariana Brzeziewskich