Poniedziałek 30 Wrzesień 2019

 

Godz.18.00

+ W intencji pomordowanych i rozstrzelanych mieszkańców Śmigla

podczas II Wojny Światowej w 80 rocznicę pierwszej egzekucji

 

Wtorek 01 Październik 2019

 

Godz.17.00

Różaniec

Godz.17.30

+ Zmarłych z rodziny Walkowiaków i Sworackich

Godz.17.30

+ Stanisławę, Antoniego Towarków i zmar z rodziny

 

Środa 02 Październik 2019

 

Godz.09.00

Brak intencji

Godz.17.00

Różaniec

Godz.17.30

+ Krzysztofa Stachowiaka w 11 r.ś. Jana Pelec i zmar z rodziny,

Stachowiaków i Pelców

Godz.17.30

+ Stanisławę, Antoniego Firlejów, Joannę, Felicjana Sroczyńskich

i o zdrowie Brata Czesława Jankowskiego

 

Czwartek 03 Październik 2019

 

Godz.17.00

Różaniec

Godz.17.30

+Stefana Józefiaka w 4 r.ś. od córek z rodzinami

Godz.17.30

+ Czesławę w 2 r.ś. Józefa Matyaszczyk, Walentynę, Henryka

Marcinkowskich i zmar z obu stron

 

 

Piątek 04 Październik 2019

 

Godz.09.00

+ Henryka Kowalskiego od ojca chrzestnego z żoną

Godz.17.30

+ Zofię w 13 r.ś. Wacława, Weronikę, Jana Olejniczaków, Martynę Pioch

i o zdrowie dla całej rodziny

Godz.17.30

+ Marcina Kraczewskiego w 9 r.ś.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sobota 05 Październik 2019

 

Godz.09.00

Do NSPJ i BMNP i O.PIO z podziękowaniem za odebrane łaski i z prośbą o zdrowie, błogosławieństwo i opiekę, za zmarłych z rodz. Borowskich i Kubiaków, Ks. Henryka Grześkowiaka i O. Sylwestra.

Godz.16.00

Do NSPJ i MBNP z okazji 50 lat małżeństwa Genowefy i Stanisława

z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo na kolejne lata

Godz.17.30

+Gabrielę, Mieczysława Klak

Godz.17.30

+ Pelagię, Władysława, Władysława Bock, Lecha, Janinę

Urbaniaków, Wandę Masłowską

Godz.17.30

+ Jana Bobowskiego od wnuczki Sylwii i wnuka Sebastiana

z rodziną

 

Niedziela 06 Październik 2019

 

Godz.08.00

+ Stefanię, Urbana Koniecznych, Janinę Czajka, Stanisławę Leśną

i w pewnej intencji

Godz.08.00

+ Marię, Pawła, Zofię, Barbarę Pelczyńskich, Kazimierza

Łakomego, Antoniego Chertmanowskiego i zmar z rodziny

 

Godz.10.00

+ Weronikę Bakalarczyk w 5 r.ś. i znar z rodziny Bakalarczyków,

Nędzów i Wydrów

Godz.10.00

+Jana, Józefa, Stanisławę, Antoniego Nowków, Martę, Zenona, Zygmunta Kaźmierczaków, Czesława Poniżego

 

Godz.11.10

Chrzest Julii

Godz.11.30

+ Artura, Marię, Józefa, Urszulę Stamów, Marię, Zygmunta

Dudkowiaków

Godz.11.30

+ Teresę Nowak

 

Godz.15.00

+ Wiktorię. Władysława Kaczorów, Agnieszkę, Marcina Kaczorów,

Jana, Franciszkę Jakubiaków

Godz.15.00

+ Balbinę, Stanisława Stefaniaków

Godz.15.00

+ Irene, Stanisława Przysieckich

Godz.15.00

+ Janinę Suwiczak i zmar z rodziny