Poniedziałek 01 Lipiec 2019

 

Godz.18.00

+ Janinę, Bolesława Lisiak, Kazimierę, Bolesława, Jerzego Samol,

Mieczysława Samola

Godz.18.00

+ Zenona Pawlaka od siostry Aurelii z rodziną

 

Wtorek 02 Lipiec 2019

 

Godz.18.00

+ Andrzeja Maćkowiaka w 7 r.ś. i zmarłych rodziców z obu stron od

żony, dzieci i wnuków

Godz.18.00

+ Lucynę Górną, Mariana, Annę, Leona, Stefanię, Waleriana,

Henryka Mikołajczak, Władysławę, Czesława Cichoszewskich,

Jerzego Dudkowiaka

 

Środa 03 Lipiec 2019

 

Godz.09.00

+Stefana Rzepeckiego od rodziny Żeleźniaków

Godz.18.00

+ Annę, Tomasza Szymaniaków, Franciszkę, Franciszka Mateckich

Godz.18.00

+ Adriannę, Andrzejewską urodzinowo-imieninowa od rodziców,

braci z rodzinami

 

Czwartek 04 Lipiec 2019

 

Godz.18.00

+ Wandę, Władysława Karolczaków imieninowa, Wincentego,

Bogdana Skórzewskich

Godz.18.00

+ Zbigniewa Molewskiego od Zenka z rodziną

 

Piątek 05 Lipiec 2019

 

Godz.09.00

Brak intencji

Godz.18.00

+ Stanisława Błaszkowskiego w 15 r.ś. i zmarłych rodziców

z obu stron, Tadeusza, Aurelię Nowaków

Godz.18.00

+ Zbigniewa w 5 r.ś. Rafała, Teresę, Stanisława Węcławiaków

 

 

 

 

 

 

 

 

Sobota 06 Lipiec 2019

 

Godz.09.00

Do NSPJ i BMNP i O.PIO z podziękowaniem za odebrane łaski i z prośbą o zdrowie, błogosławieństwo i opiekę, za zmarłych z rodz. Borowskich i Kubiaków, Ks. Henryka Grześkowiaka i O. Sylwestra.

 

 

Godz.17.15

Chrzest Zuzanny

Godz.17.30

Do NSPJ i MBNP z okazji 80 urodzin Marii z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo Boże

Godz.17.30

+ Franciszka Wojciechowskiego, Mariannę Bajon i zmar z rodziny

Witkiewiczów i Szablewskich

Godz.17.30

+ Martę, Stanisława, Bolesławę, Joannę Bajon, Lecha, Tadeusza Grobelnych, Alinę, Henryka Nikel i zmar z rodziny

 

 

Niedziela 07 Lipiec 2019

 

Godz.08.00

+ Janinę, Mariana, Antoniego Lisiaków, Mariannę, Józefa

Nadolnych, Mariannę, Edmunda Nowaków

Godz.08.00

+ Józefa Nowaka, Stanisławę, Antoniego, Jana, Zofię, Nowaków,

Józefa Hałupkę, Grzegorza Nadobnika od teściowej z rodziną

 

Godz.10.00

+ Janinę, Stanisława, Tadeusza Mocków, Jadwigę, Henryka,

Andrzeja Wolsztynskich

Godz.10.00

+ Marię, w 15 r.ś. Kazimierza, Danutę Kasperskich i zmar z rodziny

Kasperskich i Walentynę Kasperską

 

Godz.11.30

+ Marię, Zygmunta Dudkowiaków, Artura Stama

Godz.11.30

+ Antoniego imieninowo-urodzinowa, Wacława, Antoninę,

Mikołaja Mikołajczaków

 

Godz.11.30

+ Hieronima Szaferskiego w 1 r.ś. od żony i synów z rodzinami

 

Godz.15.00

+ Annę,Wojciecha, Henryka, Teresę, Mariana Drgasów, Ludwika

Michalskiego. Waleriana Wilczyńskiego

Godz.15.00

Do NSPJ i MBNP w 46 rocznicę ślubu Urszuli i Hieronima