Poniedziałek 13 Maj 2019

 

Godz.18.00

Do NSPJ i MBNP okazji roku I komunii św.

 

Wtorek 14 Maj 2019

 

Godz.18.00

+ Marię, Annę, Jana, Waleriana Schillerów, Małgorzatę Kimel

Godz.18.00

+ Adelę Lipowicz w 10 r.ś. Eligiusza Lipowicza, Jana Marciniaka

 

Środa 15 Maj 2019

 

Godz.09.00

+Aurelię, Tadeusza Nowaków, Waleriana Wilczyńskiego

Godz.09.00

Do NSPJ i MBNP, Jana Pawła II z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o zdrowie i Błogosławieństwo dla całej rodziny

Godz.18.00

+ Zofię w 25 r.ś. Stanisława Górnych, Petronelę, Michała

Mikołajczaków

Godz.18.00

+ Janusza w 4 r.ś Wandę, Tadeusza, Mieczysława, Nicolę Fórman

 

Czwartek 16 Maj 2019

 

Godz.18.00

+ Andrzeja Maćkowiaka imieninowa od żony z dziećmi

Godz.18.00

+ Urszulę, Józefa Skałeckich i zmarłych z rodzin z obu stron

 

Piątek 17 Maj 2019

 

Godz.18.00

+ Feliksa, Pawła Waligórów

Godz.18.00

+Adama Matuszaka od rodziny Matuszaków z Olszewa, Derów

i Matuszaków ze Starego Bojanowa

Godz.18.00

+ Władysław Stachowiaka od siostrzenicy i siostrzeńców z dziećmi

 

Sobota 18 Maj 2019

 

 

Godz.17.30

+ Wiktorię w 10 r.ś. Jana Mikołajczak, Laurencję Grzesiak,

Edmunda Jęsiek

Godz.17.30

+ Kaspra, Bibiannę, Różę Masłowskich i zmarłych Lipowiczów

Godz.17.30

+ Mrię, Tadeusza Kościuszko, Danutę Bobowską

 

 

 

 

 

 

 

 

Niedziela 19 Maj 2019

 

Godz.08.00

+ Marię, Stanisława Józefczak, Mariana Grzeszczyka, Pawła

Jadacha

Godz.08.00

+ Urszulę Stam od rodziny Jordanowskich

 

Godz.10.00

+ Eugenię, Bernarda Borowczak, Monikę, Seweryna Kamieniarz

oraz zmarłych z rodziny

Godz.10.00

+ Stefanię Żeleźniak od wnuków Olgi i Roberta z rodzinami

 

Godz.11.30

+ Stanisławę, Ignacego Kunertów, Bronisławę, Józefa Wowrów,

Floriana Bocka, Zenona Majorczyk

Godz.11.30

+ Edwarda w 7 r.ś. Irenę Szymańskich

Godz.11.30

+ Jana Łącznego w 15 r.ś. Macieja Marciniaka, Leszka Rozwalkę

 

Godz.15.00

+ Zofię, Stanisława imieninowa Nowaków, Wiktorię, Władysława

Zawadzkich

Godz.15.00

+ Czesława w 9 r.ś. Lukasza Przybylak