Ks. Piotr Zawidzki – święcenia kapłańskie przyjął w 1989 r. w Poznaniu. Został skierowany najpierw do parafii w Czempiniu. Następnie od 1. lipca 1992 r. do 30. czerwca 1995 r. był wikariuszem w naszej parafii. Do 1999 r. był kapelanem grupy śmigielskiej Poznańskiej Pielgrzymki Pieszej do Częstochowy. Od 1. lipca 1995 r. do 30. czerwca 1999 r. był wikariuszem w parafii św. Jana Bosko w Luboniu. Następnie był wikariuszem w Szamotułach. Obecnie jest proboszczem w parafii św. Marcina Biskupa w Szkaradowie. Był pierwszym oficjalnym wikariuszem w naszej parafii.


Ks. Zbigniew Rzeźnik – święcenia kapłańskie przyjął w 1987 r. Najpierw pracował w parafii w Buku, a następnie przez 6 lat w parafii św. Jana Kantego w Poznaniu. Do naszej parafii został przydzielony 1. lipca 1995 r. Od połowy grudnia 1999 r. do końca czerwca 2000 r. był wikariuszem w Nowym Mieście nad Wartą. Później został przydzielony do pomocy w Administraturze Apostolskiej Rosji południowo-wschodniej. Obecnie jest proboszczem parafii św. Jana Chrzciciela w Murzynowie Kościelnym.


Ks. Jarosław Klupś – święcenia kapłańskie przyjął w 2000 r. Został skierowany do naszej parafii w tym samym roku jako neoprezbiter i był przez dwa lata wikariuszem. Obecnie jest wikariuszem w parafii św. Urszuli Ledóchowskiej we Wronkach, Osiedle Borek.


Ks. Marcin Jóźwiak – święcenia kapłańskie przyjął w 1997 r. Do pracy w naszej parafii został przydzielony w 2002 r. i był wikariuszem do 2007 r. Następnie został przydzielony do parafii w Pniewach, ale z powodu złego stanu zdrowia jego rodziców został przeniesiony do parafii św. Mikołaja w Miejskiej Górce.


Ks. Jarosław Kaczmarek – święcenia kapłańskie przyjął w 1994 r. Jako wikariusz do naszej parafii został przydzielony w 2007 r. w 2010 r. został proboszczem parafii pw. Świętej Trójcy w Noskowie.


Ks. Tomasz Nowak – święcenia kapłańskie przyjął w 2003 r. Był wikariuszem w Rogoźnie i Kaźmierzu. Poprzednią jego parafią był parafia św. Michała Archanioła w Połajewie. Wikariuszem w naszej parafii został dnia 25. sierpnia 2010 r.